Anadolu pizza.anadolu pizza denizli,ana dolu pizza ,anadolu pide,anado

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Samsun pidesini tanıtma noktasında unutulmayacak lezzetler sunarak, misafirlerimize sevimli ve sıcak bir ortamda hizmet vermek..Hem Çalışanlarımız hem de kulllandığımız malzemelerin kalitesiyle rakiplerimizden daha iyi hizmet vererek marka bilincini ve tercih edilirliği arttırmak.

Pide ve kebap alanında kaliteli,seçkin,özenli ve zamanında hizmet sunarak; rakiplerinden daha çok tercih edilen müşteri memnuniyetini arttıran bölgesel bir marka haline gelmek.

Anadolu pizza.anadolu pizza denizli,ana dolu pizza ,anadolu pide,anadolu pizza,anadolu pide
Home Office Çalışma Sistemi
05324231283
05324231283
05324231283
Anadolu pizza.anadolu pizza denizli,ana dolu pizza ,anadolu pide,anadolu pizza,anadolu pide
Samsun'u Samsun yapan değerlerin başında gelen pideyi siz değerli müşterilemize en leziz ve en kaliteli biçimde sunmayıhedefliyoruz.
Paket Servis Saatlerimiz
Paket servis saatlerimiz 11:00 - 23:00 arasındadır...
Paket Servis Güzergahı
Paket servis güzergahımız TV sapağı - Fakülter köprüsü ile sınırlıdır...
ANASAYFA HAKKIMIZDA MENÜ SANALTUR İLETİŞİM